Ny mediegrupp i CGK

Publicerat 2019-10-30

Under en längre tid har vår medlemstidning Pin High legat i dvala. Nu har vi tillsatt en ny mediegrupp som ska blåsa liv i den igen. Inte på samma sätt som tidigare, utan som enskilda artiklar med löpande intressant information. Det är mycket som händer på klubben och tyvärr har vi inte spridit all information till våra medlemmar. Artiklarna kommer att ligga på CGK;s hemsida, och därefter samlas i en Pin High-mapp där. Det blir då lätt att gå tillbaka och se på all den samlade informationen.

Vi hoppas att du kommer att uppskatta vårt nya upplägg och vill följa med i vad som händer på klubben.
Första inslaget handlar om klubbens investeringsbehov inför 2020 och den banrenovering som kommer att genomföras redan nu i november. Missa inte den!

Stefan Jurén, ordförande CGK